O nás

Daněmi se zabýváme už od r. 1997 a naší filosofií je to, aby Vámi vydělané prostředky byly zdaněny jen v nezbytné výši a dokázali jste využít všech legálních postupů pro optimalizaci svého daňového základu.

Vzhledem k širokému spektru klientů a množství úspěšně zvládnutých kontrol na mnoha úrovních daňové správy jsou naše zkušenosti průřezem z většiny oborů. Dokážeme provést daňovou analýzu a navrhnout Vám optimální řešení postupu na základě Vámi zadaných parametrů a požadavků.

Vždy jsme připraveni za našeho klienta bojovat všemi dostupnými prostředky – nebereme to pouze jako frázi, ale především jako věc profesní cti.

Ročník 1979, absolventka Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně, obor Národní hospodářství (2004). Daňová poradkyně zapsaná v Komoře daňových poradců ČR pod e.včíslem 5175. Profesní zkušenosti získavala od roku 1997, následně i během studia na VŠ. Zaměřuje se především na problematiku právnických osob a daňové dopady při přechodu z fyzických na právnické osoby apod.
Ing. Petra Kroulová
Majitelka
Ročník 1977, absolvent Vojenského gymnázia v Moravské Třebové (1995). Daním a účetnictví se věnuje samostatně od roku 1997. Specialista na daňové optimalizace, specifika a problematiku fyzických osob, dlouhodobé zkušenosti při vedení sporů se správcem daně na všech úrovních struktury daňové správy.
Petr Kroul
Majitel